Pozývame vás na finále jarného výberu SSDP

7. jún 2012

Pozývame vás na finále jarného výberu SSDP

Už budúcu stredu, 13.6. sa v priestoroch The Spot v Bratislave uskutoční finále jarného výberu inovatívnych slovenských projektov pre Slovenský start-up rozvojový program. Radi by sme vám predstavili projekty, ktoré budú súťažiť o miesto v akceleračnom programe inkubátora Plug and Play Technology Center v slnečnej Kalifornii ako aj porotcov, ktorí budú rozhodovať.

Finalisti jarného výberu SSDP:

Chatsupport: Profesionálny live outsourcing zákazníckej podpory s využitím unikátneho softvérového riešenia.

Foretaster: Riešenie pre analýzu webových dát, ktoré meria konverziu zákazníka od návštevy až po nákup v graficky zaujímavej podobe.

BySquare: Technologické riešenie, ktoré umožňuje elektronické, efektívne a spoľahlivé spracovanie platieb a faktúr prostredníctvom QR kódu.

RBI: Cloudová aplikácia poskytovaná ako služba (SaaS), ktorá zbiera, procesuje a analyzuje rôzne zdroje hodnotných dát v podniku pre lepšie manažérske rozhodovanie. 

PureContest: PureContest je online služba, ktorá umožňuje spoločnostiam efektívne vytváranie Facebookových súťaží v súlade so striktnými pravidlami facebooku. 

JumpSoft: Revolučná programovacia platforma, ktorá pomáha firmám riešiť problém meniacich sa požiadaviek komplexných IT projektov a výrazne tak zvýšiť schopnosti včasných dodávok.

iInvoices: Smartphone aplikácia, ktorá umožňuje rýchlu a efektívnu generáciu faktúr kďekoľvek a kedykoľvek.

QuadiSys: Softvérový nástroj umožňujúci efektívnu ochranu duševného vlastníctva, najmä  na trhu online hier a zábavy.

TweetJob4Me: Unikátna metodológia umožnujúca generovanie tweetov zameraných na pracovné ponuky a notifikácie z trhu práce.

TranslateKarate: Internetový nástroj pre vývojárov umožňujúci rýchle zvládnutie lokalizácie aplikácií do rôznych jazykov.

Partneri:

Porota:   

Róbert Šimončič
generálny riaditeľ, SARIO

Kenneth Ryan
partner, KPMG

Jaroslav Ľupták
head of business consulting, Neulogy    


Ivan Debnár
CTO, Azet.sk

Fernando Gouveia
international operations manager,
Plug and Play Tech Center

Eric Muller
executive in residence,
Society of Kauffman Fellows

Michal Truban
CEO, Websupport

Finále je otvorené pre verejnosť. Ak chcete prísť povzbudiť niektorý z projektov, ak vás zaujíma inovatívne podnikanie alebo chcete stretnúť ľudí ktorí sa v tejto obasti pohybujú, potvrďte nám svoju účasť registráciou cez ssdp12.eventbrite.com, radi vás uvidíme.

Detailný program podujatia:
14:00 Oficiálne otvorenie a príhovory
14:30 Prvý blok prezentácií
15:30 Prestávka na kávu
16:00 Druhý blok prezentácií
17:00 Prestávka na kávu
17:30 Prezentácia Plug and Play Technology Center
17:40 Vyhlásenie výsledkov

 

Súvisiace články

SSDP SJ

Len 5 dní ostáva na prihlásenie do SSDP

Už len päť dní ostáva do 27. mája - termínu uzavretia prihlášok na výber start-upov do Silicon Valley vrámci Slovenského Start-up Rozvojového Programu.

Roadshow k Slovenskému Start-up Rozvojovému Programu

Uplynulý týždeň ste nás mali možnosť stretnúť na pôde univerzít a technologických centier v štyroch mestách na Slovensku.

Startup Roadshow

Pozor startupisti! Silicon Valley prichádza k Vám!

V priebehu budúceho týždňa budete mať možnosť stretnúť tím Neulogy na cestách po Slovensku. Cieľom tejto "roadshow" bude nábor a informácie o podmienkach Slovenského Start-up Rozvojového Programu agentúry SARIO a ďalších príležitostiach pre inovatívnych podnikateľov.